CZ DE

V současné době neprovádíme extrakce v narkóze z důvodu právních problémů s pronájmem operačních sálů.

Velice se omlouváme.

DentDream - bezbolestné ošetření (trhání) zubů

Nabízíme Vám komfortní vyšetření a následné bezbolestné ošetření zubů v celkové anestezii. Předpokladem podání anestezie je důsledné předoperační vyšetření jehož základem je anamnesa, přítomnost alergií, průběh předchozích podaných anestézií, laboratorní, fyzikální vyšetření a případně další dle potřeby. Před podáním celkové anestézie budete mít pohovor s Vaším anesteziologem a bude Vám provedeno anesteziologické vyšetření.

Celková anestézie zajistí bezbolestné ošetření zubů, připadně trhání zubů, pod vedením zkušeného anesteziologického týmu. Případné nutné laboratorní vyšetření jsme schopni zajistit v nemocnici Litomyšl. Všechna výše uvedená vyšetření jsou prováděna proto, abychom co nejvíce snížili možná rizika plynoucí z podání celkové anestezie.

Ceník

Skutečná cena každého výkonu je závislá na typu prováděného zákroku, použitých materiálech, jejich množství, a také na časové náročnosti. V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací. Pro jakékoliv dotazy je Vám k dispozici náš dotazovací formulář na každé stránce dole.

Pokyny

Čtrnáct dní před plánovaným výkonem je třeba vyplnit níže přiložené dotazníky, u svého praktického lékaře je nutno si zajistit předoperační vyšetření, tyto dokumenty zaslat na naši poštovní nebo e-mailovou adresu a zaplatit zálohu na bankovní účet číslo 1283892399/0800. Jako variabilní symbol uvádějte své rodné číslo.

Dotazník

Stáhněte si dotazník, který je potřeba vyplnit před zákrokem

Dotazník ke stažení: Dotaznik.doc

DentDream © 2007-2023
Tvorba webu