CZ DE

V současné době neprovádíme extrakce v narkóze z důvodu právních problémů s pronájmem operačních sálů.

Velice se omlouváme.

DentDream - odpovědi na nejčastější dotazy pacientů

Jak dlouho trvá ošetření v celkové anestézii?
Ošetření zubů v celkové anestezii záleží na komplikovanosti ošetření a počtu výkonů, pohybuje se od 20 minut až po několik hodin - nelze blíže specifikovat bez znalosti konkrétního problému.

Je potřeba pro ošetření v celkové anestézii doporučení od svého stomatologa či jiného lékaře?
K ošetření zubů, případně trhání zubů, v celkové anestézii není doporučení potřeba.

Co je možné v celkové anestézii provést za výkony?
V celkové anestézii provádíme především extrakce zubů (trhání zubů). Zubní kazy je též možné do určité míry opravit, ale dokonalé doladění výplní se musí udělat mimo celkovou anestézii, to však již není bolestivé. Není možné v celkové anestézii zhotovit kosmeticky dokonalou fotokompozitní (bílou) výplň.

Co je k ošetření v celkové anestézii potřeba?
K ošetření v celkové anestézii potřebujeme OPG snímek, který Vám pro nás Váš stomatolog zapůjčí nebo Vám ho na základě žádanky nechá zhotovit. Před výkonem musíte absolvovat předoperační vyšetření, které si zajistíte u svého praktického lékaře či internisty. Předoperační vyšetření nesmí být starší 14 dní před plánovaným výkonem. Dále je nutné vyplnit dotazníky, které naleznete na našich webových stránkách. V nich se také dočtete potřebné anesteziologické informace nebo co je nutné dodržovat před výkonem i po něm. Vyplněné dotazníky je nám třeba zaslat nejdéle 14 dní před termínem zákroku.

Dotazy pro nás

Máte-li jakýkoliv dotaz, který nebyl zodpovězen výše, neváhejte se zeptat. Rádi Vám v co nejkratší době odpovíme. Prosíme Vás o pečlivé vyplnění následujícího formuláře:

DentDream © 2007-2023
Tvorba webu